potyczki na słowa

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
ramzes78
Posty: 37
Rejestracja: 03 mar 2013, 23:29
Lokalizacja: LDZ

Post autor: ramzes78 » 18 maja 2013, 9:19

Kolego- forsujesz tego Samsunga jakbyś to Ty go sam produkował. Sądzisz, że to metoda na przekonanie innych do Siebie/ produktu ?
Zazwyczaj się staram nie udzielać w tematach w stylu co lepsze- bo uważam że i tak każdy będzie promował to co sam ma - taka nasza natura. Ale krok w stronę obrażania innych za ich wybór jest delikatnie mówiąc chamskie.

Widzisz- ja przed zakupem oprócz czytania informacji z forum także starałem się wypróbować każdy model ( nie znalazłem tylko neato).
Miałem za to ukochanego i promowanego przez Ciebie Samsunga ( zresztą w niego na początek celowałem bo bardzo tą firmę lubię i mam sporo jej sprzętu) .
Nie chciałbyś abym opisał jaką parodię sprzątania to urządzenie odstawia. Serio.
Nie bawiłem się w testy typu rozsyp cukier i czekaj ale zapuszczałem sprzęt w realnych warunkach które mam ( zwierzaki, parkiet, wykładzina, układ pomieszczeń jak to w bloku itp.). Samsunga miałem ponad tydzień- kolega z pracy nabył go bo jest też Samsungowym napaleńcem wszelakiego sprzętu. I spokojnie oddał mi go na testy bo.... i tak sprząta zwykłym odkurzaczem- niestety.
Roombę wyciągnąłem do sprawdzenia aż na jeden dzień- i ten jeden dzień mi wystarczył do podjęcia decyzji o zakupie.
I zanim zrobisz ze mnie kolejnego wyznawcę świętej Roomby- pomyśl i uszanuj to że ktoś może mieć po prostu inne potrzeby i doświadczenia niż Ty masz.
Żaden z robotów nie jest doskonały - udowadnianie innym że raptem powstał jakiś jeden cud raczej nie spotka się z oklaskami środowiska.
Pozdrawiam
RAMzes

-->Roomba 581<--

ramzes78
Posty: 37
Rejestracja: 03 mar 2013, 23:29
Lokalizacja: LDZ

Post autor: ramzes78 » 18 maja 2013, 11:17

piokrza pisze:
Otóż, chyba wyraźnie napisałem że dla MNIE Navibot jest najlepszym rozwiązaniem spośród wszystkich dotychczasowych - nie koniecznie dla Ciebie.
To się z niego ciesz, używaj ale nie "wciskaj" go innym na siłę opisując "cudowne" właściwości :D
Pozdrawiam
RAMzes

-->Roomba 581<--

ODPOWIEDZ