czy warto kupić roombę 700

Roomba 760, 770, 780, 790, 776p, 786p
http://www.irobot.pl

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
jonasa
Uświadomiony
Posty: 141
Rejestracja: 26 paź 2011, 11:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jonasa » 08 lis 2011, 13:42

okropni! :-P

Awatar użytkownika
barbapuppa
Robot Master
Posty: 3210
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: barbapuppa » 08 lis 2011, 13:53

ale się rozgadaliście na temat pucowania Roomby, zastanawiam się, skąd u Was taki perfekcjonizm, czy zwykły odkurzacz też stoi w szafie wypolerowany
mnie osobiście średnio obchodzi jak wygląda wyświetlacz, byleby odkurzacz prawidłowo działał i spełniał swoją funkcję, to raczej nie dzieło sztuki, ani mebel, który każdy ogląda wchodząc do pomieszczenia :lol:

jonasa
Uświadomiony
Posty: 141
Rejestracja: 26 paź 2011, 11:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jonasa » 08 lis 2011, 13:55

barbapuppa pisze:ale się rozgadaliście na temat pucowania Roomby, zastanawiam się, skąd u Was taki perfekcjonizm, czy zwykły odkurzacz też stoi w szafie wypolerowany
mnie osobiście średnio obchodzi jak wygląda wyświetlacz, byleby odkurzacz prawidłowo działał i spełniał swoją funkcję, to raczej nie dzieło sztuki, ani mebel, który każdy ogląda wchodząc do pomieszczenia :lol:
Z racjonalnego punktu widzenia zgadzam się z Tobą w 200%, tylko tu problem leży po stronie "wyolbrzymionego" (?) poczucia estetyki które siedzi w mojej głowie :mrgreen:

Awatar użytkownika
barbapuppa
Robot Master
Posty: 3210
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: barbapuppa » 08 lis 2011, 14:21

jonasa a czy za estetyką idzie też pedanteria? bo w takim połączeniu Roomba chyba by przepadła z kretesem

jonasa
Uświadomiony
Posty: 141
Rejestracja: 26 paź 2011, 11:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jonasa » 08 lis 2011, 14:39

umiarkowana tak :-D

jonasa
Uświadomiony
Posty: 141
Rejestracja: 26 paź 2011, 11:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jonasa » 08 lis 2011, 17:26

właśnie wypróbowałam na wyświetlaczu płyn do mycia szyb i luster (ludwik) i ścierkę z mikrofibry (stella) - REWELACJA!!! :-D żadnych smug i idealna czystość - o to mi chodziło. Polecam ;-)

Awatar użytkownika
ZibiD
Robo Ekspert
Posty: 508
Rejestracja: 05 wrz 2011, 22:04
Lokalizacja: Poland

Post autor: ZibiD » 09 lis 2011, 10:04

jonasa pisze:właśnie wypróbowałam na wyświetlaczu płyn do mycia szyb i luster (ludwik) i ścierkę z mikrofibry (stella) - REWELACJA!!! :-D żadnych smug i idealna czystość - o to mi chodziło. Polecam ;-)
Oczywiście chodziło o wyświetlacz telefonu komórkowego, bo przecież nie Roomby. To tylko takie tam niewinne eksperymenty :shock:
Panów z DLF prosimy o odnotowanie tego faktu w aktach użytkowniczki Jonasa.

:lol:

Awatar użytkownika
lekwp
Robo Znawca
Posty: 398
Rejestracja: 21 lut 2011, 12:08
Lokalizacja: Cz-wa

Post autor: lekwp » 09 lis 2011, 10:27

właśnie wypróbowałam na wyświetlaczu płyn do mycia szyb i luster (ludwik) i ścierkę z mikrofibry (stella) - REWELACJA!!! żadnych smug i idealna czystość - o to mi chodziło.

I gwarancja pooooooooooooooszła się szczelać. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
barbapuppa
Robot Master
Posty: 3210
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: barbapuppa » 09 lis 2011, 10:33

ależ małostkowi jesteście, DLF na pewno znajdzie i inne niedociągnięcia użytkownika

Awatar użytkownika
ZibiD
Robo Ekspert
Posty: 508
Rejestracja: 05 wrz 2011, 22:04
Lokalizacja: Poland

Post autor: ZibiD » 09 lis 2011, 10:38

barbapuppa pisze:ależ małostkowi jesteście, DLF na pewno znajdzie i inne niedociągnięcia użytkownika
Na przykład to, że przyszedł do serwisu w czapce...

Idzie przez las niedźwiedź - Widzi zajączka i pyta:
-Zając gdzie masz czapkę ?
-No nie mam...- nie zdążył dokończyć - pada na trawe powalony potężną misiową łapą
-następnego dnia sytuacja sie powtarza , przez kolejne dwa dni też.
Piątego dnia niedźwiedź spaceruje przez las i spotyka lisa.
-Lisie przyjacielu, czuje nie odparta chęć przyp... komuś, ale non stop tylko zająca spotykam - nie mogę go tak ciągle okładać :/
-znajdź jakiś pretekst, np. poproś go o papierosa.Jak wyciągnie z filtrem powiedz,że chciałeś bez, a jak bez filtra to, że chciałeś z filtrem!
Uradowany misiaczek idzie przez las, nagle spostrzega zajączka (szelmowski uśmiech na twarzy)
-ty zając, daj papierosa!
-A z filtrem czy bez?
Misiek (zbity z tropu) :
-Zając ty znowu bez czapki chodzisz ...

jonasa
Uświadomiony
Posty: 141
Rejestracja: 26 paź 2011, 11:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jonasa » 09 lis 2011, 15:11

Teraz potrzebna mi do kompletu jeszcze Scooba :-D Pytałam już w DLF o model 230 - ma być dostępny od przyszłego roku Obrazek :mrgreen:

Awatar użytkownika
barbapuppa
Robot Master
Posty: 3210
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: barbapuppa » 09 lis 2011, 17:31

jonasa ta mała "pierdółka", no nie wiem czy bym się na nią zdecydowała, mała zabawka bardziej

jonasa
Uświadomiony
Posty: 141
Rejestracja: 26 paź 2011, 11:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jonasa » 10 lis 2011, 2:16

barbapuppa, nie wiem tylko czemu tak uważasz? bo mi ona bardziej by odpowiadała ze właśnie ze względu na jej rozmiary i łatwość obsługi - łatwiej przechowywać i mniej jest elementów do czyszczenia. Poza tym ja jej potrzebuję akurat w te miejsca które są bardzo małe powierzchniowo (kuchnia, łazienka), a gdzie tradycyjna Scooba po prostu byłaby zbyt "duża". Wydaje mi się, że na 1,5-5m2 powierzchni duża Scooba jest po prostu zbędna, choć przy porównywalnej cenie bardziej by się ją opłacało kupić choćby ze względu na rotacyjną szczotkę...mam nadzieję że akcesoria zapasowe do 230-tki i ona sama będzie tańsza, choćby tyle ile jest w Stanach od 380'tki.

Awatar użytkownika
barbapuppa
Robot Master
Posty: 3210
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: barbapuppa » 10 lis 2011, 7:39

choćby szczotka o której piszesz, możliwość wykorzystania na większej powierzchni i cena, która zapewne będzie bardzo zbliżona do scooby, poza tym mała powierzchnia sprzątania (szerokość) = dłuższy czas sprzątania
w tej kategorii mint plus wg mnie byłby lepszy, bo spełniałby też dodatkową funkcję przecierającą
wydaje mi się, że to rozwiązanie skierowane do właścicieli bardzo małych mieszkań typu kawalerka
oczywiście wybór zawsze należy do kupującego

Awatar użytkownika
lekwp
Robo Znawca
Posty: 398
Rejestracja: 21 lut 2011, 12:08
Lokalizacja: Cz-wa

Post autor: lekwp » 10 lis 2011, 10:42

Model scooby bez szczoty do mnie "nie przemawia" :-/

Upss. Przepraszam. Fakt troszkę się wątki zapętliły. Mea culpa :roll: , ale żeby od razu gaduła :mrgreen: :cry:
Ostatnio zmieniony 10 lis 2011, 20:43 przez lekwp, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ