Powolna " śmierć " -MARKI iRobot...... :(((((

modele, testy, recenzje, opinie

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marttin75
Uświadomiony
Posty: 199
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:21

Powolna " śmierć " -MARKI iRobot...... :(((((

Post autor: Marttin75 » 04 paź 2020, 19:31

Tak ........ ostatnio byłem w Media Mark i stał tam obok modeli wystawowych iRobota..... fajny młody sympatyczny
chłopak ...przypuszczam, że student.....
Ale , gdy zadałem mu kilka podstawowych pytań.....on....był zaskoczony, nie potrafił odpowiedzieć.....

To ja w gruncie rzeczy przekazywałem mu sporo istotnych i ciekawych wiadomości..........tia.....

Choć jakiś rok temu był świetny człowiek, który zaskoczył mnie wiadomościami i to od niego
mogłem dowiedzieć się sporo ...........byłem zaskoczony jego wiedzą... :)

A zmierzam do tego , że marka iRobot jak sądzę , powoli wycofuje się z rynku odkurzaczy, gdyż nic nowego nie
wprowadza......., gdyż konkurencja już wypuściła na rynek sporo świetnych modeli , a klienci zaś coraz bardziej
wolą tak zwane roboty hybrydowe, czyli odkurzające i mopujące , których cena jest MEGA konkurencyjna
dla IRobota.........

A szczególnie zauważyłem to i poczułem , gdyż we wspomnianym Media Mark
oglądałem zgrzewarki do pakowania próżniowego.....szybkowary / wolnowary do gotowania
i w ogóle moim motywem przewodnim było gotowanie na parze i szybkie gotowanie.....

FoodSaver, CrockPot......... i inne.....

I uwaga : dystrybutorem jest nasz DLF z Gdyni....

Wziąłem sporo ulotek, a Wam prezentuję zrzut ze strony DLF...:)

Wniosek nasuwa się zatem sam... - nawet DLF szybko zorientował się, że na obsłudze iRobota zbankrutuje....!!!!!

Brawo DLF--- !!!!, bo iRobot......wypada z rynku.......szybkim krokiem...........I WIELKIM KROKIEM....

Nawet serwisanci i sprzedawcy robotów wzbogacili szybko ofertę swoich produktów, o konkurencyjne
modele robotóe innych marek, bo dawno by stracili zarobek.....Eh... powoli żegnamy się chyba z iRobotem,
bo niebawem zniknie z rynku....:))

STRONA ::::::: https://dlf.pl/

Inka223
Raczkujący z Robotami
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2019, 11:09

Re: Powolna " śmierć " -MARKI iRobot...... :(((((

Post autor: Inka223 » 14 paź 2020, 14:32

A to nie tak, że wypada z naszego rynku, ale na innych ma się dobrze? Nie słyszałam, żeby z firmą było coś nie tak.

Awatar użytkownika
Marttin75
Uświadomiony
Posty: 199
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:21

Re: Powolna " śmierć " -MARKI iRobot...... :(((((

Post autor: Marttin75 » 18 paź 2020, 17:08

Irobot wprowadza na rynek model o nazwie i3... jak to..?

zobaczcie na YouTube... niesamowite..!!!!!

ODPOWIEDZ