Ecovacs Deebot M88

modele, testy, recenzje, opinie

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
Dragony
Posty: 33
Rejestracja: 13 lis 2015, 22:00

Ecovacs Deebot M88

Post autor: Dragony » 15 maja 2018, 21:28

Deebot M88 - Ktoś może posiada? Jakies opinie?
W sumie troche musztarda po obiedzie to pytanie, bo stoi juz sobie u mnie w domku, ale chętnie poczytam cos wiecej na jego temat, niż to co znalazłam w internatach (w sumie bardzo pozytywne opinie)
Na razie, po mojej przygodzie z Carneo 770, Deebot M88 bardzo zaskoczył mnie swoją cichą pracą.
Jest nieco większy i solidniejszy od Carneo, ale mieści się swobodnie pod kaloryferami, gdzie Carneo się blokował.
Jeździ tez delikatniej, nie wpada z impetem na suszarkę czy kocie „drzewko”, jeździ spokojniej a mimo to chyba w szybszym tempie odkurza cały pokój.
No i jest w ślicznym białym kolorze :)
Ogólnie nie słyszałam wcześniej o firmie Ecovacs, wszędzie tylko iRobot Roomba itd. Chętnie dowiem się o robotach tej firmy nie o więcej
Carneo Smart Cleaner 770 -> Ecovacs Deebot M88

mateuszjoe
Posty: 25
Rejestracja: 04 kwie 2018, 22:42

Re: Ecovacs Deebot M88

Post autor: mateuszjoe » 18 maja 2018, 14:01

Mało znana firma, ale w Chinach top. Roboty robią już od paru ładnych lat. D88 akurat to prosty robot i nie za bardzo jest się co popsuć. Myślę, że zmiana z carneo to niebo, a ziemia :D Ogólnie w mojej opinii carneo to shit :D

Dragony
Posty: 33
Rejestracja: 13 lis 2015, 22:00

Re: Ecovacs Deebot M88

Post autor: Dragony » 21 maja 2018, 11:14

No mi zależało na robocie, który będzie sobie radził z duża ilością sierści oraz długimi włosami, a także wszechobecnym kurzem. W tych kwestiach DM88 sprawdza się póki co (jeszcze dośc krótko go mam) rewelacyjnie. Także opcja mopowania jest git - mieszkając w Warszawie, stosunkowo niedaleko elektrociepłowni Siekierki, kurz to jest coś, do czego juz wszyscy troche przywykliśmy. Ale dzięki dość dużej powierzchni mopa w DM88 ten robocik świetnie sobie radzi z zakurzoną podłogą.
Nie mam wielkich pałaców, a przestrzeń w moim w sumie dośc małym mieszkanku jest „czysta”, czyli wolna od wszelkich przeszkód, także to idealne warunki dla każdego robota. Nie jest mi potrzebny robot znanej firmy, tylko taki, który zrobi to co potrzebuję i który nie będzie się psuł co chwila.
Carneo to zabawka, dobra dla osoby dla której będzie pierwszym robotem odkurzającym. Dzięki niemu można za niewielką cenę przekonać się ile taki robocik może dla nas zrobić. A po Carneo następuje już bardziej świadomy wybór robota ;) Może kiedyś przekonam się, aby zainwestować miliony monet w sprzęt duzo bardziej zaawansowany.
Carneo Smart Cleaner 770 -> Ecovacs Deebot M88

ODPOWIEDZ