Remedy na sensory klifu Roomby

usprawnienia, modyfikacje, hacking

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

MAROS1971
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2010, 11:09
Lokalizacja: tychy

Post autor: MAROS1971 » 23 lis 2010, 10:28

noo to się ciesze !! czyli nie macie pojęcia jak ją wykonać ?? czy jak mi pomóc? czy jak wskazać droge?? panie moderatorze?? wie pan czy raczej to jest czarna magia??

Awatar użytkownika
Mystic
Robo Koneser
Posty: 835
Rejestracja: 05 cze 2009, 19:03
Lokalizacja: gory i doliny

Post autor: Mystic » 23 lis 2010, 10:32

ja tez sie ciesze.
to teraz ladnie wykonaj punkty od 1 do 3 tak jak pisalem powyzej, a potem bedziemy mogli wrocic do problemu i go rozwiazac.

piszac posty wnos cos do tematu/forum - a nie pisz zeby pisac.
takie tu panuja zadady.

jesli sie z nimi nie zgadzasz - prosze nie wypowiadaj sie bo robi sie off-topic.
===============================
||NAPRAWY, CZĘŚCI ZAMIENNE PRIV||
===============================

Awatar użytkownika
dafi
Robo Fan
Posty: 209
Rejestracja: 28 mar 2010, 18:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dafi » 23 lis 2010, 12:43

Panowie dziwię się ze macie jeszcze chęć pomagać matołkowi który myśli ze jest to pomoc online dla „klientów” .
Zrozum pacanie , jedna z diod jest nadajnikiem a druga odbiornikiem i nie trzeba je zaklejać osobno , tylko w taki sposób aby promieniowanie zostało wysłane z diody nadawczej i odbite ,w podobny sposób jak odbija je podłoga , dotarło do diody odbiorczej.
Jak to zrozumiesz inteligentny inaczej użytkowniku irobota to ci będzie łatwiej. Jak zrozumiesz zasadę działania może przestaniesz zadawać głupie pytania czy Roomba 625 z językiem polskim i bez niego działa inaczej . Średnio sprytny człowiek zmodyfikuje twoją drogą rombę 625 tak aby działała na czarnych dywanach , po twojemu - „idzie zmodyfikować”. Czy tobie się uda - nie sadze
Ostatnio zmieniony 23 lis 2010, 13:14 przez dafi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mystic
Robo Koneser
Posty: 835
Rejestracja: 05 cze 2009, 19:03
Lokalizacja: gory i doliny

Post autor: Mystic » 23 lis 2010, 13:14

Dafi: haha....spokojnie :) chcemy pomagac wszystkim, fakt - wykazujemy sie duza cierpliowscia na obrazy uzytkownika ale mimo to staramy sie pomoc.

dlatego pytalem go o fotke - zeby zobaczyc co zrobil nie tak ale chyba nie chce wspolpracowac.
===============================
||NAPRAWY, CZĘŚCI ZAMIENNE PRIV||
===============================

MAROS1971
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2010, 11:09
Lokalizacja: tychy

Post autor: MAROS1971 » 23 lis 2010, 14:33

ciesze się ale z waszych postów Geniusze wynika żę znacie wiedze ksiązkową a praktykę tutaj przed forum !! jak żeś taki kozak Dafi to zrób tą modyfikacje i umiesć zdięcia a może tacy OSOBNIKI JAK JA bedą w stanie to zrobić > piszesz że nie trzeba obklejać każdej z osobna !! ja PACANIE na oczy widziałem roombe po modyfikacji za 150zł <bez poslkiego języka> i właśnie tak była zrobiona każda dioda z osobna została pozasłaniana taśmą izolacyjną<biała potem czarną> I DLATEGO ZROBIŁEM DOKŁĄDNIE TO SAMO WIĘĆ pacanie !! NIE PRODUKUJ SIE !! BO TO TWOJE POSTY NIE WNOSZĄ NIC !! jak byś była taki kozak to byś wiedział co i jak z tymi czarnym dywanami!! UŻYTKOWNIKU

Awatar użytkownika
dafi
Robo Fan
Posty: 209
Rejestracja: 28 mar 2010, 18:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dafi » 23 lis 2010, 15:05

No widzisz matołku facet wziął 150zł i zrobił tak aby taki jak ty się zgubił . Okleiłeś i nie działa choć zrobiłeś dokładnie jak „pan” może jednak nie dokładnie tak jak pan .
Powiedz po co mam robić fotki jak wszystko jest dokładnie opisane
Wystarczy przeczytać tu są fotki nawet dla takiego matołka powinno być zrozumiałe.
http://www.pottsland.com/roomba/Roomba_ ... ensor.html
Powiedz co jest dla ciebie za trudne do zrozumienia na tej fotografii??? http://www.pottsland.com/roomba/Roomba_ ... 5840_1.png
Powiedz ośle czemu jesteś taki uparty , nie możesz zrobić tak jak ci ludzie tłumaczą i sprawdzić .
A w ten sposób też nie próbowałeś ?? http://www.robotreviews.com/chat/viewtopic.php?t=7933
Zaklej jeden z czterech czujników zajmie ci to kilka minut i sprawdź.
I proszę cię nie pogrążaj się już bardziej nim nie sprawdzisz , facet litości .

MAROS1971
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2010, 11:09
Lokalizacja: tychy

Post autor: MAROS1971 » 23 lis 2010, 15:13

widzisz baranie troche sie postarałeś trudno było?? jak bys ośle śledził temat od poczatku to byś zrozumiał że te zaklejenie wystarczy na roombe 625 bez polskiego menu ja mam z polskim i to nie działa @! dlatego więc pytam ośle!! ale dzieki za linki skorzystam z nich!! i mam pytanie próbowałęś coś takiego czy raczej tylko przeklejasz adressy internetowe ciole!!!

MAROS1971
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2010, 11:09
Lokalizacja: tychy

Post autor: MAROS1971 » 23 lis 2010, 15:16

wysyłasz mi wszystkie zdięcia z modeli 5.. a jak byś troche praktyki w dłoniach miał to byś wiedział że w 625 niestety nie da sie tego zrobić wieć twoje zdięcia mozesz dalej przekazywać użytkowniką 625 napewno im pomożesz cieciu!!

Awatar użytkownika
dafi
Robo Fan
Posty: 209
Rejestracja: 28 mar 2010, 18:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dafi » 23 lis 2010, 16:17

No patrz tak się dobrze znasz i robisz wszystko tak dobrze i ci nie działa hmyy jak to możliwe .
No ja już ze swej strony nie mam zamiaru cię edukować , wydaje mi się ze niestety za późno.
Zachowujesz się jak nastolatek który obiecał tatusiowi że mu zmodyfikuje odkurzaczy i się niestety nie zna więc wpadł w panikę . Jak napisałem kilka postów wyżej nie sadzę aby tobie udało się cokolwiek zmienić w rombie, no niestety kwestia ilości szarych komórek , forum tego nie zmieni.
Zaklej jeszcze mocniej sześcioma kolorami poszczególne czujniki i będzie super hehehehe.
Najpiękniejsze jest to że nadal myślisz że ci nie działa z powodu różnicy oprogramowania.
Mam nadzieje że moderator usunie cię z tego forum zresztą nie jest ci ono potrzebne skoro masz „troche praktyki w dłoniach” cokolwiek to znaczy .
Niestety nie pozdrawiam

MAROS1971
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2010, 11:09
Lokalizacja: tychy

Post autor: MAROS1971 » 23 lis 2010, 16:55

Dzięki pozdrowienia zachowaj dla warszawki !! widzisz troche fachowej wiedzy zaciągłem i PAFI nie masz racji niestety róznią sie płyty a dalsza rozmowa z tobą i kolegami po "fachu " widze że nic nie da jesteś zadufanym warszwiaczkiem co tkiw w swojej prózni i ani mysli z niej sie ruszyć życze powodzenia lamusie!!

admin: no i doczekales sie... BAN!

Jako ze wszystko zostalo juz powiedziane w tym watku, a nawet za duzo - zamykam go.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez MAROS1971, łącznie zmieniany 2 razy.

Zablokowany