Serwis scooby

5900, 5800, 330, 350, 380, 385, 390, 230, 450
http://www.irobot.pl

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
pjanet
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2009, 19:23

Serwis scooby

Post autor: pjanet » 28 lut 2009, 19:28

Witam,

Przywiozlem Scoobe w USA. Czy jest w Polsce jakis serwis ktory serwisuje to urzadzenie. DFL nie serwisuje urzadzen ktore nie zostaly zakupione w Polsce.

Pozdrawiam
Janet
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2009, 12:50 przez pjanet, łącznie zmieniany 1 raz.

MarciN

Post autor: MarciN » 03 mar 2009, 9:39

Witam,

na chwilę obecną w Polsce nie ma autoryzowanego servisu dla użądzeń iRobot poza DLF, ale jak wiadomo firma ta servisuje tylko użądzenia zakupione za ich pośrednictwem.

Nie mniej jednak sytuacja ta się zmienia w związku z rosnącym popytem na te użądzenia oraz na rosnącą ilością użądzeń kupionych poza DLF (na przykład sprowadzonych lub odkupionych).
Są osoby które od dawna mają stycznośc z użądzeniami iRobot i do nich możesz się zgłaszac o ewentualne porady. Przykładem jest zespół naszego forum.

pjanet
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2009, 19:23

Post autor: pjanet » 03 mar 2009, 11:01

Wszystko Ok ale wydajac nawet 50% oryginalnej ceny moze sie okazac iz sprzet po roku bedzie musial wyladowac w serwisie i wtedy bedzie klopot.
Rady jak najbardziej sa dobre jednak wg mnie urzazdenie posiada elementy z ktorymi nie bedzie mozna sobie poradzic inaczej jak tylko w serwisie. No chyba sie myle.

irrobot
Posty: 8
Rejestracja: 07 cze 2009, 11:31
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: irrobot » 11 lip 2009, 21:42

(...)

//post zedytowany przez Administratora. Na forum nie umieszczamy reklam.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez irrobot, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mystic
Robo Koneser
Posty: 835
Rejestracja: 05 cze 2009, 19:03
Lokalizacja: gory i doliny

Post autor: Mystic » 12 lip 2009, 21:46

irrobot? jak to PIERWSZYM? nie ma zadnego autoryzowanego serwisu w polsce i nie bedzie, bo DLF ma wylacznosc. Roomby/Scooby wcale nie sa takie skomplikowane i mozna w domu naprawic przy minimum wiedzy.

to forum zostalo jak mniemam rowniez po to utworzone.

irrobot
Posty: 8
Rejestracja: 07 cze 2009, 11:31
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: irrobot » 21 sie 2009, 19:25

Nie mam autoryzacji ale to się zmieni. Trwają rozmowy poprzez moją kuzynkę w USA. Jedyną trudnością dla mnie jest spełnienie warunków stawianych przez iRobot. Każą części brać u siebie, są drogie a żeby było taniej trzeba brać dużo. To tylko jeden z problemów, mam nadzieję, że po nowym roku sprostam wszystkim wymaganiom. Niemniej mam części orginalne z USA kupowane w amerykańskich sklepach które biorą je tonami i sprzedają po atrakcyjnych nawet dla polaka cenach.

DLF- firma
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2009, 10:23
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DLF- firma » 05 wrz 2009, 15:31

W imieniu firmy iRobot chcielibyśmy zdementować informacje użytkownika „irrobot”. Powołując się na informacje menadżera sprzedaży firmy iRobot na Europę Środkową, do którego kierowane są wszelkie negocjacje dotyczące podjęcia współpracy z firmą iRobot na terenie Europy Środkowej, pragnę poinformować, że w tej chwili nie są prowadzone żadne rozmowy o autoryzacji z tym użytkownikiem. Jeśli ktoś chciałby uzyskać bardziej szczegółowe informacje i mieć wgląd do korespondencji potwierdzającej tę informację zapraszamy do siedziby firmy DLF od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00.

TomeC
Administrator
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2008, 21:13
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: TomeC » 08 wrz 2009, 10:32

zgadzam się z koleżanką.Zasady są proste-jeden kraj jeden dystrybutor.
ROBOTY STAJĄ SIĘ BLIŻSZE...

irrobot
Posty: 8
Rejestracja: 07 cze 2009, 11:31
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: irrobot » 15 wrz 2009, 19:55

Widzę że DLF wszędzie ma swoje ręce. Myślałem, że to niezależne forum. Tu widzę praktyki jak w SB. TRUDNO. Tak dla informacji firmy DLF-pisze jak wół, że rozmowy były prowadzone przez znajomą osobę w USA i nie było mowy o terenie działania serwisu tylko o wymaganiach jakie iRobot stawia takim serwisom w ogóle. Niemniej nie staram się o autoryzację ponieważ naprawiam wszystkie roboty sprzątające a wybranie jednej firmy byłoby mało dochodowe.

irrobot
Posty: 8
Rejestracja: 07 cze 2009, 11:31
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: irrobot » 16 wrz 2009, 7:45

FIRMA IRROBOT NIE MA AUTORYZACJI (I MIEĆ NIE BĘDZIE) FIRMY iRobot JAKO SERWIS.

TomeC
Administrator
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2008, 21:13
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: TomeC » 23 wrz 2009, 11:30

spoko kolego poprostu źle się zrozumieliśmy :)
ROBOTY STAJĄ SIĘ BLIŻSZE...

Ewus
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2009, 10:29
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Ewus » 27 wrz 2009, 11:02

DLF- firma pisze:W imieniu firmy iRobot chcielibyśmy zdementować informacje użytkownika „irrobot”. Powołując się na informacje menadżera sprzedaży firmy iRobot na Europę Środkową, do którego kierowane są wszelkie negocjacje dotyczące podjęcia współpracy z firmą iRobot na terenie Europy Środkowej, pragnę poinformować, że w tej chwili nie są prowadzone żadne rozmowy o autoryzacji z tym użytkownikiem. Jeśli ktoś chciałby uzyskać bardziej szczegółowe informacje i mieć wgląd do korespondencji potwierdzającej tę informację zapraszamy do siedziby firmy DLF od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00.
A ja bym chciała uzyskac informację dlaczego jako jedyny przedstawiciel iRobota nie sprzedajecie cześci ani np płynu do scooby osobom , które nie zakupiły u Was urządzeń.

Ja dostałam w prezencie z Niemiec i co mam wozić do Niemiec do serwisu ???

DLF- firma
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2009, 10:23
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DLF- firma » 14 paź 2009, 6:56

Niestety ma Pani rację: posiadamy stany magazynowe części zamiennych i eksploatacyjnych pozwalających nam na obsługę jedynie naszych klientów.
Jeżeli Pani urządzenie zostało zakupione w Niemczech to prosimy z wszelkim sprawami gwarancyjnymi i pozagwarancyjnymi zwrócić się do sprzedawcy.

robotica
Posty: 8
Rejestracja: 14 paź 2009, 19:13
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: robotica » 16 paź 2009, 20:43

Pierdoły pociskacie firmo DLF. Więcej nie napisze bo nie chcę was znać.

DLF- firma
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2009, 10:23
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DLF- firma » 23 paź 2009, 8:55

Wypowiedź godna profesjonalisty w branży serwisowej :-)

ODPOWIEDZ