Roomba 581 brudzi jasne panele podłogowe.

510, 520, 530, 535, 555, 560, 562, 563, 564, 570, 580, 581

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
edgar5
Raczkujący z Robotami
Posty: 70
Rejestracja: 08 sty 2011, 19:32
Lokalizacja: brzózka

Roomba 581 brudzi jasne panele podłogowe.

Post autor: edgar5 » 26 sie 2011, 10:12

Dopiero dzisiaj po prawie 3 miesiącach użytkowania roomby (pracuje 3 razy w ciągu tygodnia) zauważyłem, że brudzi mi jasne panele podłogowe i jasne płytki w kuchni zaznaczając ślady chyba kołami (zrobionymi z czegoś gumopodobnego). Jest ich bardzo dużo i są one głównie w miejscach obracania się roomby, dają się zmyć.

Co do pracy roomy 581 to jestem zadowolony z funkcjonowania z latarniami, roomba 3 dni w tygodniu sprząta całe mieszkanie nie zapominając o żadnym pomieszczeniu (jak miało to zwyczaj czynić roomba 555 bez latarni).
Roomba 581 sprząta 2 pokojowe 57m2 mieszkanie w 2 godziny.

Trzeba uważac aby na podłodze nie znajdowały się żadne małe przedmioty i np bielizna bo roomba wciagając je zatrzymuje pracę.

Awatar użytkownika
barbapuppa
Robot Master
Posty: 3210
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: barbapuppa » 26 sie 2011, 23:10

a na jaki kolor ci brudzi?
ja nic takiego u siebie nie zauważyłam, jedyne ślady po kołach widzę na dywanach, ale to samo jest jak się odkurza zwykłym odkurzaczem w nieodpowiednim kierunku, ale jakoś mi to nie przeszkadza

Awatar użytkownika
Mystic
Robo Koneser
Posty: 835
Rejestracja: 05 cze 2009, 19:03
Lokalizacja: gory i doliny

Re: Roomba 581 brudzi jasne panele podłogowe.

Post autor: Mystic » 29 sie 2011, 8:10

edgar5 pisze:... zauważyłem, że brudzi mi jasne panele podłogowe i jasne płytki w kuchni zaznaczając ślady chyba kołami (zrobionymi z czegoś gumopodobnego).
przeczysc kola i i nie bedzie brudzic :) skoro zostawia slady znaczy ze jezdzila po czyms mocno pobrudzonym, mi sie cos takiego nie zdarza.
edgar5 pisze:Trzeba uważac aby na podłodze nie znajdowały się żadne małe przedmioty i np bielizna bo roomba wciagając je zatrzymuje pracę.
tutaj nie ma sie chyba czym chwalic... jesli lubisz trzymac bielizne na podlodze Twoja sprawa.
===============================
||NAPRAWY, CZĘŚCI ZAMIENNE PRIV||
===============================

ODPOWIEDZ