Gdzie najlepiej kupić roombę 581

510, 520, 530, 535, 555, 560, 562, 563, 564, 570, 580, 581

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
Tomsien
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2011, 16:09
Lokalizacja: Katowice

Gdzie najlepiej kupić roombę 581

Post autor: Tomsien » 20 sty 2011, 16:56

cześć
jestem nowym użytkownikiem tego forum i jak na razie nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na pytanie gdzie kupić tego robota. Przeszukałem allegro i z nowych robotów w sumie tylko jedna oferta jest dość interesująca. 581 kosztuje ok 2000zł, piszą, że jest gwarancja, że wersja europejska i że wszystko cud malina. Zadzwoniłem do gościa i okazało się, że nie wie co sprzedaje, bo nie umiał odpowiedzieć na żadne moje pytanie.. nie sorry, odpowiadał słowami: nie wiem, proszę sobie znaleźć w internecie. A pytałem o serwis, różnicę w robotach, które sprzedaje i takie tam.
Dobra do sedna: gdzie najlepiej kupić roombę 581? szukać na allegro, sprowadzać zza granicy, czy gdzie szukać?? co z gwarancją na takie urządzenie kupione np. przez allegro? a jak wygląda sprawa gwarancji jeśli kupię np. w Niemczech?

tylko nie bierzemy pod uwagę DLF-u bo już im oddałem roombę 625 korzystając z 10 dniowego okresu możliwości wypowiedzenia umowy.
pozdrawiam
Tomek

Awatar użytkownika
Mystic
Robo Koneser
Posty: 835
Rejestracja: 05 cze 2009, 19:03
Lokalizacja: gory i doliny

Post autor: Mystic » 21 sty 2011, 11:38

hehe.... no w Polsce jest naprawde dziwnie - to fakt.

najlepiej zassac zza granicy. obojetnie skad - wtedy gwarancja jest na terenie kraju zakupu.
w realu jak cos sie sypnie - sa serwisy naprawiajace roomby w PL, wystarczy pogooglowac.
===============================
||NAPRAWY, CZĘŚCI ZAMIENNE PRIV||
===============================

ODPOWIEDZ