Nowość 2017: Philips SmartPro Active Connected

Moderatorzy: barbapuppa, sondejm, GRZECH, Tester

ODPOWIEDZ
piokrza
Robot Master
Posty: 2122
Rejestracja: 23 sie 2012, 21:10

Nowość 2017: Philips SmartPro Active Connected

Post autor: piokrza » 06 wrz 2017, 22:18

Firma Philips zaprezentowała na targach IFA 2017 w Berlinie swój najnowszy model FC8832/82 Urządzenie różni się od poprzednich właściwie tylko jednym - zdalnym sterowaniem przez wifi za pomocą dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne.
Możesz ustawić wielkość pokoju, intensywność sprzątania, rodzaj ścieżki którą robot będzie podążał oraz monitorować proces otrzymując natychmiastowe powiadomienia o statusie sprzątania. Możesz opóźniać start w każdej chwili, skądkolwiek.
oraz
Firma Philips wprowadza ciągłe innowacje, aby konsumenci mogli lepiej żyć. W tym duchu, Alexa jest zintegrowana jako usługa niektórych naszych urządzeń. Alexa jest inteligentnym osobistym asystentem opracowanym przez serwis Amazon. Pozwala na wyrażanie życzeń i spełnienie ich oczekiwań - a to obejmuje obecnie sterowanie Philips SmartPro Active. Może reagować na polecenia głosowe, dzięki czemu można w razie potrzeby włączyć odkurzacz robot. Obecnie interakcja i komunikacja z Alexa jest dostępna tylko w języku angielskim i niemieckim i zostanie uruchomiona w czwartym kwartale w Niemczech.
FC8832_82-RTP-global-001.jpg
FC8832_82-_FP-global-001.jpg
SmartPro-Active-Connected-with-the-SmartPro-App_product-2.jpg
SmartPro-Active-Connected-with-the-SmartPro-App_in-use.jpg
SmartPro-Active-Connected-with-the-SmartPro-App_lifestyle.jpg
https://www.philips.com/c-w/ifa/ifa-pre ... -care.html
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/cpin ... ES&slg=ENG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ