CZARNA LISTA SPRZEDAWCÓW

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
barbapuppa
Robot Master
Posty: 3210
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków

CZARNA LISTA SPRZEDAWCÓW

Post autor: barbapuppa » 05 gru 2012, 21:06

Z uwagi na fakt, iż coraz częściej spotykamy się na rynku z nieuczciwymi sprzedawcami postanowiłam założyć ten temat w którym będziecie mogli opisywać swoje przygody z takimi osobami i jednocześnie przestrzegać innych przed zakupem u NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW.
-) Tester robotów na forum (-
........................................................................
Roomby 581, 780 i 980, Mint-Braava, RoboMop, Neato XV-11 i XV-25, Scooba 230 i 390 Moneual Rydis MR6500, HOBOT 188 i 268

kotu
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2012, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: CZARNA LISTA SPRZEDAWCÓW

Post autor: kotu » 06 gru 2012, 17:15

barbapuppa pisze:Z uwagi na fakt, iż coraz częściej spotykamy się na rynku z nieuczciwymi sprzedawcami postanowiłam założyć ten temat w którym będziecie mogli opisywać swoje przygody z takimi osobami i jednocześnie przestrzegać innych przed zakupem u NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW.

Na wstępie chciałem przestrzec przed sprzedawcą roomby opentanie_pl, podobno ma 50 roomb do opchnięcia na allegro. Ja kupiłem i dostałem uszkodzona zwróciłem i brak kasy. Otwarte centrum sporów + policja. Czyli standard allegro. Na szczęście sprawa zakończona zwrotem gotówki, ale kupa nerwów zszarpanych + olewackie podejście gościa skłoniły mnie do zakupu nowej 620 z 5 letnią gwarancją http://www.sklepirobot.pl/ a że są pod nosem i znany sklep to już po nerwach. Teraz będę kupował tylko nowe, prócz samochodów, a te to tylko w swoich miejscach w DE, ba tam też cwaniactwo.
Pozdrawiam fanów BMW.
ROOMBA 581

Awatar użytkownika
sondejm
Robot Master
Posty: 2995
Rejestracja: 10 lip 2011, 22:07
Lokalizacja: pomorskie/ K-na

Post autor: sondejm » 23 wrz 2013, 21:17

Zalicytował i kupił bo jako cecha produktu było: "wraca do stacji dokującej", po aukcji zauważył że nie widzi jej na zdjęciach więc ich (roomb) nie chce bo są niekompletne i "wprowadziłem go w błąd opisem" :lol: , wziął... i zrezygnował.

Strzeżcie się, czarna lista natychmiast http://allegro.pl/show_user.php?uid=12491557 , podejrzewam jakiś mało dojrzały człowiek, lub wiekiem młody i szuka okazji, zreflektował się jak zakończyła się aukcja i po 12godzinach zaczął pytać o stacje i wymyślać.
R630+LiNMC, (były R4225, R5210, R580)
:mrgreen:
Naprawa Roomby, Minta i inych robotów pisz na PW.

ODPOWIEDZ