Czajnik Vera Bugatti

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
barbapuppa
Robot Master
Posty: 3210
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków

Czajnik Vera Bugatti

Post autor: barbapuppa » 14 lut 2012, 15:38

Myślę, że można go nieco potraktować jako małego robocika, choć niektórzy mówią o nim "inteligentne i troskliwe cacko"
ObrazekObrazekObrazek

Nie dość, że posiada dosyć nowoczesny wygląd, to został zaprojektowany do oszczędzania energii, gdyż poprzez stożkowaty wygląd woda się szybciej gotuje i jest mniejsza utrata ciepła.
Na rączce posiada ekranik LCD i zestaw przycisków do programowania. Poza funkcją zegarka ma on możliwość ustawienia temperatury wody od 45 do 100'C. Tą funkcję jednak posiada już wiele czajników oferowanych na rynku. Innowacją jest tutaj funkcja timera, który może podgrzewać wodę do ustalonej temperatury lub co bardziej ciekawe ugotować wodę na określoną, zaprogramowaną godzinę. Można zadać określoną temperaturę, na zadaną godzinę.
Czajnik Vera jest niezwykły z tego powodu, że posiada czytelny wyświetlacz, bardzo prosty, składający się tylko z trzech przycisków system programowania, rozświetlające się diody, które informują o poziomie napełnienia lub przepełnieniu czajnika.
Warto dodać, że cały panel sterowania zasilany jest nawet po zdjęciu czajnika z bazy, jako że posiada wbudowany akumulator, który ładuje się w chwili, gdy czajnik stoi na podłączonej do prądu podstawie.
Ten energooszczędny, 30-centymetrowej wysokości czajnik o pojemności 1,7 litra zbudowany jest z lakierowanej, wysokiej jakości stali szlachetnej. Czajnik Vera o pojemności 1,7 litra, urzeka niezwykle prostym designem w bogatej szacie kolorystycznej.
Myślę, że każdy znajdzie kolor dla siebie.

Ja też chętnie przyjmę od jakiegoś sponsora, nawet nie będę wybrzydzać w sprawie koloru, bo czajniczek kosztuje .... bagatelka nieco ponad 1 tys. zł
-) Tester robotów na forum (-
........................................................................
Roomby 581, 780 i 980, Mint-Braava, RoboMop, Neato XV-11 i XV-25, Scooba 230 i 390 Moneual Rydis MR6500, HOBOT 188 i 268

ODPOWIEDZ