Kupilem navibot i mam problem

SR8845, SR8855, SR8825, SR8875, SR8895, SR8980, VR10F71

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
bimbam73
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2012, 14:44
Lokalizacja: KAtowice

Kupilem navibot i mam problem

Post autor: bimbam73 » 20 lut 2012, 14:53

Wszsytko ok tyle ze

1. Na srodku pod stolem mam bardzo gruby dywan frendzlowy. I na nim sie blokuje.
2. Mam krzesla na płozach przy stole :/ i tez przejezdza przez te pozy ale tam plątanina tych płóz i tez sie czasem blokuje.

mam tego czarnego navibota silencio.

Czy da sie zrobic tak zeby nie wjezdzal na ten dywan i na te plozy? Caly poziom mam bez progow i najlpeiej jakby omijal wszelkie przeszkody to by na dywan ani na nie nie wjezdzal. Da sie jakos to wyregolowac zeby tylko po plaskim jezdzil? Albo jakies inne rozwiazanie?

Awatar użytkownika
Mystic
Robo Koneser
Posty: 835
Rejestracja: 05 cze 2009, 19:03
Lokalizacja: gory i doliny

Re: Kupilem navibot i mam problem

Post autor: Mystic » 20 lut 2012, 15:27

bimbam73 pisze:Wszsytko ok tyle ze

1. Na srodku pod stolem mam bardzo gruby dywan frendzlowy. I na nim sie blokuje.
2. Mam krzesla na płozach przy stole :/ i tez przejezdza przez te pozy ale tam plątanina tych płóz i tez sie czasem blokuje.

mam tego czarnego navibota silencio.

Czy da sie zrobic tak zeby nie wjezdzal na ten dywan i na te plozy? Caly poziom mam bez progow i najlpeiej jakby omijal wszelkie przeszkody to by na dywan ani na nie nie wjezdzal. Da sie jakos to wyregolowac zeby tylko po plaskim jezdzil? Albo jakies inne rozwiazanie?
podnies krzesla i nie bedzie problemu. co do dywanu to nie wiem - w roombach sa wirtualne latarnie - nie wiem czy inzynierowie szajsunga na to wpadli hehe... tylko jaki jest sens posiadania odkurzacza ktory nie wjezdza na dywan, ktory jest siedliskiem kurzu..
===============================
||NAPRAWY, CZĘŚCI ZAMIENNE PRIV||
===============================

bimbam73
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2012, 14:44
Lokalizacja: KAtowice

Re: Kupilem navibot i mam problem

Post autor: bimbam73 » 20 lut 2012, 15:33

Mystic pisze:
bimbam73 pisze:Wszsytko ok tyle ze

1. Na srodku pod stolem mam bardzo gruby dywan frendzlowy. I na nim sie blokuje.
2. Mam krzesla na płozach przy stole :/ i tez przejezdza przez te pozy ale tam plątanina tych płóz i tez sie czasem blokuje.

mam tego czarnego navibota silencio.

Czy da sie zrobic tak zeby nie wjezdzal na ten dywan i na te plozy? Caly poziom mam bez progow i najlpeiej jakby omijal wszelkie przeszkody to by na dywan ani na nie nie wjezdzal. Da sie jakos to wyregolowac zeby tylko po plaskim jezdzil? Albo jakies inne rozwiazanie?
podnies krzesla i nie bedzie problemu. co do dywanu to nie wiem - w roombach sa wirtualne latarnie - nie wiem czy inzynierowie szajsunga na to wpadli hehe... tylko jaki jest sens posiadania odkurzacza ktory nie wjezdza na dywan, ktory jest siedliskiem kurzu..
no wlasnie to taki maly dywanik. A wlasciwienie dywan a takie cos frendzlowate na pare cm do gory. Latarnie sa ale podejzewam ze nawet w rombie nie da sie otoczyc nimi nieweielkiego prostokonta

Awatar użytkownika
Mystic
Robo Koneser
Posty: 835
Rejestracja: 05 cze 2009, 19:03
Lokalizacja: gory i doliny

Re: Kupilem navibot i mam problem

Post autor: Mystic » 20 lut 2012, 15:46

[quote="bimbam73] no wlasnie to taki maly dywanik. A wlasciwienie dywan a takie cos frendzlowate na pare cm do gory. Latarnie sa ale podejzewam ze nawet w rombie nie da sie otoczyc nimi nieweielkiego prostokonta[/quote]

to doprecyzuj czy problemem sa fredzle czy wysokosc dywanu.
w roombie sygnal emitowany jest do 4m (jesli sie nie myle) wiec zalezy co potrafia latarenki samsunga.
===============================
||NAPRAWY, CZĘŚCI ZAMIENNE PRIV||
===============================

bimbam73
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2012, 14:44
Lokalizacja: KAtowice

Re: Kupilem navibot i mam problem

Post autor: bimbam73 » 20 lut 2012, 16:01

Mystic pisze:[quote="bimbam73] no wlasnie to taki maly dywanik. A wlasciwienie dywan a takie cos frendzlowate na pare cm do gory. Latarnie sa ale podejzewam ze nawet w rombie nie da sie otoczyc nimi nieweielkiego prostokonta
to doprecyzuj czy problemem sa fredzle czy wysokosc dywanu.
w roombie sygnal emitowany jest do 4m (jesli sie nie myle) wiec zalezy co potrafia latarenki samsunga.[/quote][/quote]

ale jak sa dwie to jak otoczyc prostokat? I za kazdym razem trzeba je tam klasc???

Awatar użytkownika
Mystic
Robo Koneser
Posty: 835
Rejestracja: 05 cze 2009, 19:03
Lokalizacja: gory i doliny

Re: Kupilem navibot i mam problem

Post autor: Mystic » 20 lut 2012, 16:13

bimbam73 pisze:
Mystic pisze:[quote="bimbam73] no wlasnie to taki maly dywanik. A wlasciwienie dywan a takie cos frendzlowate na pare cm do gory. Latarnie sa ale podejzewam ze nawet w rombie nie da sie otoczyc nimi nieweielkiego prostokonta
Mystic pisze:to doprecyzuj czy problemem sa fredzle czy wysokosc dywanu.
w roombie sygnal emitowany jest do 4m (jesli sie nie myle) wiec zalezy co potrafia latarenki samsunga.
ale jak sa dwie to jak otoczyc prostokat? I za kazdym razem trzeba je tam klasc???
[/quote]

to juz zalezy jaki masz uklad pokoju a raczej dlugosc pomieszczenia... no i jak dzialaja sciany samsunga - pokombinuj.
===============================
||NAPRAWY, CZĘŚCI ZAMIENNE PRIV||
===============================

ODPOWIEDZ