piszcząca scooba

5900, 5800, 330, 350, 380, 385, 390, 230, 450
http://www.irobot.pl

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
vega
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2011, 8:37
Lokalizacja: katowice

piszcząca scooba

Post autor: vega » 16 maja 2011, 9:09

Witam. Od 3 dni jestem posiadaczką tego urządzenia. Ciesze się że znalazłam to formu bo rozwiało to kilka moich wątpliwości co do sprawności mojego " zmywacza", pozostała jeszcze jedna- on strasznie piszczy na zakrętach, zasem aż skrzypi.....taki dzwięk lekko metaliczy jakby cos w kłókach tarło. tak ma być???? Pozdrawiam wszystkich.

Awatar użytkownika
Mystic
Robo Koneser
Posty: 835
Rejestracja: 05 cze 2009, 19:03
Lokalizacja: gory i doliny

Post autor: Mystic » 16 maja 2011, 9:32

Witaj na Forum! :)

hmmm trudno jednoznacznie okreslic z Twojego opisu. Moze wrzucisz filmik na YT?
===============================
||NAPRAWY, CZĘŚCI ZAMIENNE PRIV||
===============================

vega
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2011, 8:37
Lokalizacja: katowice

Post autor: vega » 16 maja 2011, 14:05

Dzięki.Ot i nowe wyzwanie.....:) Dziś "nadmucham" robota, jak już przestanie "gubić" wodę, nakręcę dzieło filmowe o "piszczeniu". Wyczytałam , ze kółka można konserwować - może popsikam vd-40???albo olejem do konserwacji rolek w drukarkch???

Awatar użytkownika
Mystic
Robo Koneser
Posty: 835
Rejestracja: 05 cze 2009, 19:03
Lokalizacja: gory i doliny

Post autor: Mystic » 16 maja 2011, 14:08

vega pisze:Dzięki.Ot i nowe wyzwanie.....:) Dziś "nadmucham" robota, jak już przestanie "gubić" wodę, nakręcę dzieło filmowe o "piszczeniu". Wyczytałam , ze kółka można konserwować - może popsikam vd-40???albo olejem do konserwacji rolek w drukarkch???
hehe pisk nie mus byc niczym strasznym, jesli guma dobrze dolega do podlogi to przy skrecaniu moze piszczesc... bez filmu raczej ciezko bedzie wyczaic co i jak. a do psikania elementow plynami bylbym daleki... robot jest nowy?
===============================
||NAPRAWY, CZĘŚCI ZAMIENNE PRIV||
===============================

ODPOWIEDZ