Polecamy:

ROBOT BUYING GUIDE

Forum e-robot.pl

• POLECAMY

Scooba 3xx - zamienniki kół z gumowym bieżniemi [test]

5900, 5800, 330, 350, 380, 385, 390, 230, 450
http://www.irobot.pl

Moderatorzy: sondejm, barbapuppa, GRZECH, Tester

Scooba 3xx - zamienniki kół z gumowym bieżniemi [test]

Postautor: piokrza » 2015-09-09, 17:04

Ostatnio moja zaczęła zatrzymywać się co jakiś czas w trakcie cyklu, kręcić kółkami w miejscu, a następnie wyrzucać błąd zablokowania (dioda "krzyżyk w kole" + sygnał "uh-oh" i 2x sygnał beep). Stare koła (oryginały) były dość zużyte, więc postanowiłem wymienić je na nowe, ale te z gumowym bieżnikiem, dostępne ostatnio na allegro. Nie są to oryginały, bo zamienniki ale pasowały. Po pierwszym "testowym" myciu na stole trwającym kilkanaście minut zauważyłem że gumowy bieżnik zsunął się z jednego koła. Okazało się że jest tylko dosyć luźno na nie nałożony, a nie naklejony jak pianka w oryginalnych kołach. Po całkowity zdjęciu widać nieznaczne transparentno-żółtawe ślady po czymś, co swoją postacią przypomina klej, ale jak widać zupełnie nieskuteczny. To samo z drugim kołem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
piokrza
Robot Master

Wróć do Scooba