Niedziałajace szczotki - problem z modułem silnika

510, 520, 530, 535, 555, 560, 562, 563, 564, 570, 580, 581

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

Awatar użytkownika
Mystic
Robo Koneser
Posty: 835
Rejestracja: 05 cze 2009, 19:03
Lokalizacja: gory i doliny

Post autor: Mystic » 12 lip 2011, 8:14

Hrabia pisze:Zakładając, że tak się stało - co "zdycha" w silniku? Ktoś naprawiał? Wymieniał moduł na nowy? U mnie tak się stało i radość ze zreanimowanej roomby przybladła :/
wymieniasz silnik :) mozna probowac dmuchac do srodka przez dziure haha... ale pomoze na chwile. na allegro silniczki od 130pln. kupic, wymienic i ogien. oczywiscie jesli jestes pewien ze to silnik a nie np syf w kolach zebatych.
===============================
||NAPRAWY, CZĘŚCI ZAMIENNE PRIV||
===============================

Hrabia
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2011, 15:15
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia » 16 lip 2011, 12:01

Mystic pisze:
Hrabia pisze:Zakładając, że tak się stało - co "zdycha" w silniku? Ktoś naprawiał? Wymieniał moduł na nowy? U mnie tak się stało i radość ze zreanimowanej roomby przybladła :/
wymieniasz silnik :) mozna probowac dmuchac do srodka przez dziure haha... ale pomoze na chwile. na allegro silniczki od 130pln. kupic, wymienic i ogien. oczywiscie jesli jestes pewien ze to silnik a nie np syf w kolach zebatych.

OK, faktycznie "odkurzenie" silniczka odkurzaczem pomogło. Zakładam, że to kwestia silnika. Koła zębate też czyściłem, ale jednak silnik by się odzywał, nawet przy problemie z przekazywaniem napędu, a była cisza. Dzięki za odpowiedź, poobserwuję i najwyżej zakupię kolejny.

ODPOWIEDZ