Neato w oficjalnej dystrybucji już w PL

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
barbapuppa
Robot Master
Posty: 3210
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków

Neato w oficjalnej dystrybucji już w PL

Post autor: barbapuppa » 20 sie 2012, 14:24

Niektórzy długo czekali na tą wiadomość i wreszcie... JEST!

Pojawił się oficjalnie w PL Neato w wersji europejskiej czyli XV-15 i to wcale nie za 3 tysiące jak oferował niedawno jeden ze sklepów internetowych.
Cena: 2299zł
Gwarancja dystrybutora: 12 miesięcy

Są też dostępne części eksploatacyjne. Oczywiście nie ma szczotki włosianej od Kobolda, ale wszystko co potrzebne do Neato w wersji europejskiej jest dostępne.

Dla prawdziwości moich słów pokażę, że można już nabyć Neato XV-15
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2012, 18:05 przez barbapuppa, łącznie zmieniany 1 raz.
-) Tester robotów na forum (-
........................................................................
Roomby 581, 780 i 980, Mint-Braava, RoboMop, Neato XV-11 i XV-25, Scooba 230 i 390 Moneual Rydis MR6500, HOBOT 188 i 268

glanz989
Robo Znawca
Posty: 402
Rejestracja: 04 gru 2011, 15:59
Lokalizacja: PL

Post autor: glanz989 » 20 sie 2012, 17:02

Super :-)

ciekawe czy info o "moc ssania: 220W" przy "moc elektryczna: 39W" - mój Zelmer o mocy 1600W ma 350W mocy ssania - jest prawdziwe?? bo to byłby przełom w technice odkurzaczy w ogóle :mrgreen: bo mniejsza moc silnika a większa od niej moc ssania? coś tu jest nie tak...

ps. ten na górnym zdjęciu to Neato XV-12 (amerykański) :-P a pudełko ze zdjęcia w ramce ma też Neato XV-21 - ten ze szczotką i filtrem dla zwierząt

[ Dodano: 2012-08-20, 18:20 ]
zauważyłem właśnie że w Europie dostępny jest też Neato XV-25 - odpowiednik amerykańskiego XV-21, czyli wersji wyposażonej w filtr HEPA i szczotkę z włosiem http://www.neatorobotics.com/eur_en/product/xv-25/

może warto byłoby spróbować, bo ponoć gwarancja w Irlandii ponoć door-to-door i do tego 2 lata (nie tak jak w Stanach - tylko 1 rok)

tu oficjalni dystrybutorzy Neato na Europę, w tym Polskę - cena ta sama co w linku podanym przez Ciebie, barb, ale widzę że mają i wszystkie akcesoria (zresztą drogie jak...)

pps. czy ktoś wie, czy Mystic'owi udało się w końcu sprzedać tą szczotkę od Kobolda? :mrgreen:
Roomba 780

Awatar użytkownika
barbapuppa
Robot Master
Posty: 3210
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: barbapuppa » 20 sie 2012, 18:09

widziałam tą stronę, mają trochę problem z opisem Neato, bo jest dużo nieścisłości
być może i w parametrach wkradły im się błędy

jeśli Neato będzie się dobrze sprzedawał i pójdą z promocją w ślady za iRobotem, to być może już wkrótce i XV-25 pojawi się w PL

Mistic chyba jeszcze nie sprzedał, bo ostatnio też oferował komuś na forum
-) Tester robotów na forum (-
........................................................................
Roomby 581, 780 i 980, Mint-Braava, RoboMop, Neato XV-11 i XV-25, Scooba 230 i 390 Moneual Rydis MR6500, HOBOT 188 i 268

Awatar użytkownika
Mystic
Robo Koneser
Posty: 835
Rejestracja: 05 cze 2009, 19:03
Lokalizacja: gory i doliny

Post autor: Mystic » 24 sie 2012, 13:44

barbapuppa pisze:widziałam tą stronę, mają trochę problem z opisem Neato, bo jest dużo nieścisłości
być może i w parametrach wkradły im się błędy

jeśli Neato będzie się dobrze sprzedawał i pójdą z promocją w ślady za iRobotem, to być może już wkrótce i XV-25 pojawi się w PL

Mistic chyba jeszcze nie sprzedał, bo ostatnio też oferował komuś na forum
sprzedalem, sprzedalem :) poszedl jak ciepla buleczka.
brakowalo mi w nim szczotki obrotowej...

jesli kiedys pojawi sie kobold w dobrej cenie - biore w ciemno.

narazie nadal roomba kroluje...
===============================
||NAPRAWY, CZĘŚCI ZAMIENNE PRIV||
===============================

ODPOWIEDZ