Pomysłowość nie zna granic

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
barbapuppa
Robot Master
Posty: 3210
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków

Pomysłowość nie zna granic

Post autor: barbapuppa » 29 lip 2012, 11:32

Myślałam, że widziałam już wiele i nic nie jest w stanie mnie tak zaskoczyć, ale...

GV62711 - "zwykły odkurzacz" za bagatela 1 MILION dolarów jednak mnie zaskoczył, a raczej jego pomysłodawcy

Zastanawiam się jaki SNOB byłby skłonny wydać takie pieniądze na coś czego nigdy nie użyje, skoro w rezydencji nawet pies ma opiekunkę, fizjoterapeutę i psychologa...

W każdym razie po trudach i 6-miesiącach spędzonych nad projektem, mamy odkurzacz pozłacany 24 karatowym złotem w wersji limitowanej.

Jedynie 100szt. odkurzaczy o metalowej konstrukcji pokrytych polerowanym złotem zostanie na życzenie klientów wyprodukowanych z wygrawerowanym numerem seryjnym i certyfikatem autentyczności. Można sobie wybrać rodzaj materiału z którego zostanie wykonany worek na śmieci, który będzie zasuwany na zamek błyskawiczny i będzie mieścił również filtr HEPA.

Producent zapewnia, że ten odkurzacz zaskoczy na pewno swoją mocą (wysokowydajny silnik 40amp), lekkością (7,26kg) i zdolnością łatwego usuwania włosów, sierści, brudu, roztoczy i innych zanieczyszczeń.
Dostajemy odkurzacz na uretanowych kołach, z dyszą szerokości około 35cm i drewnianą szczotką. Wszystko z dożywotnią gwarancją i darmową wysyłką.

zachęcacz do zakupu nr 1

zachęcacz do zakupu nr 2

Zastanawiam się czy teraz inni producenci pójdą w ich ślady i będzie teraz np. limitowana złota seria iRobota z jakże modnymi teraz kryształami Swarovskiego :roll:
Oczywiście cena musiała by być znacznie wyższa, bo to urządzenie samosprzątające, może jakieś 2-3 miliony...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-) Tester robotów na forum (-
........................................................................
Roomby 581, 780 i 980, Mint-Braava, RoboMop, Neato XV-11 i XV-25, Scooba 230 i 390 Moneual Rydis MR6500, HOBOT 188 i 268

Awatar użytkownika
ZibiD
Robo Ekspert
Posty: 508
Rejestracja: 05 wrz 2011, 22:04
Lokalizacja: Poland

Post autor: ZibiD » 29 lip 2012, 14:37

Jak widzę takie rzeczy, to sobie myślę, że powinni je sprzedawać w zestawach, ze świeczkami :lol:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
barbapuppa
Robot Master
Posty: 3210
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: barbapuppa » 28 gru 2012, 17:09

Najdroższy odkurzacz... myślałam, że złotko powyżej było prekursorem tego typu pomysłów.
Okazało się, że to nasz narodowy "bohater" był pierwszy.
W 2008 roku Łukasz Jemioła wpadł na genialny pomysł i zaprojektował odkurzacz Electrolux Ergorapido upstrzony 3730 kryształami Swarovskiego.
Może i ta fanaberia nie wzbudziłaby mojego zainteresowania, gdyby nie fakt iż poprzez swoją wartość 14 tysięcy funtów (ok. 67 tysięcy złotych) został uznany uwaga za NAJDROŻSZY ODKURZACZ NA ŚWIECIE w efekcie czego został wpisany na listę Rekordów Guinnessa.
No cóż, nie sądzę, aby którakolwiek "Gwiazda" lub jakikolwiek "Gwiazdor" zdecydowali się wyjść na czerwony dywan z jakże atrakcyjną laseczką czy torebko-biżuterią.
Wolałabym, żeby ktoś zaprojektował odkurzacz do sprzątania schodów, biżuterię drogą można na zwykłym starym powiesić czy poukładać i też będzie wtedy bardzo wartościowy... ;-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-) Tester robotów na forum (-
........................................................................
Roomby 581, 780 i 980, Mint-Braava, RoboMop, Neato XV-11 i XV-25, Scooba 230 i 390 Moneual Rydis MR6500, HOBOT 188 i 268

ODPOWIEDZ